Logo CIOP CIOPMapa serwisu English version
CIOPWsteczPoziom wyżejCIOP
.. | Poprawa świadomości pracowników w obszarze EHS w GlaxoSmithKline | Bezpieczeństwo w Danone | Wdrożenie Systemu Społecznej Odpowiedzialności SA8000 w Heinz Plastics | Wdrożenie Systemu Społecznej Odpowiedzialności SA8000 w Petrochemia - Blachownia S.A | Audyt zachowań w BSO Polska

Poprawa świadomości pracowników w obszarze BHP w GlaxoSmithKline

W ramach programu, pracownicy w grupach 3-osobowych przygotowują prezentację na zadany temat dotyczący bhp, ochrony przeciwpożarowej lub ochrony środowiska. Prezentacje prac odbywają się na comiesięcznych spotkaniach działowych.

Przykładowe tematy prezentowane przez pracowników mogą dotyczyć na przykład pracy z substancjami niebezpiecznymi lub środków ochrony indywidualnej w ich obszarze pracy.

Dodatkowo, prowadzona jest certyfikacja pracowników, której celem jest dostarczenie wiedzy potrzebnej im do prawidłowego zrozumienia i wykonywania zadań na stanowisku pracy. Aby upewnić się, że pracownicy posiadają wymagany zakres wiedzy raz na dwa lata zdają egzamin, podczas którego losują zagadnienia z każdej z grup tematycznych objętych certyfikacją.

Na górę strony

Siedziba instytutu
Strona głównaIndeks słówStrona BIPCIOP