Logo CIOP CIOPMapa serwisu English version
CIOPWsteczPoziom wyżejCIOP
.. | Programy komputerowe i bazy danych dotyczące bhp i ergonomii


Programy i bazy danych

dotyczące BHP i ergonomii

MIKRO-BHP


Program komputerowy MIKRO-BHP jest  prostą w obsłudze aplikacją wyposażoną w zestaw funkcji, wspomagających najważniejsze, obowiązkowe czynności z zakresu bhp, stanowiąc zarazem wyprofilowane branżowo kompendium wiedzy z tej dziedziny oraz bogate źródło instruktażowych informacji i opisów działań z zakresu prewencji wypadkowej, wspomagających merytorycznie podnoszenie poziomu stanu bhp w mikrofirmach.

Ulotka informacyjna  nt. MIKRO-BHP    

Wersja DEMO programu MIKRO-BHP 1.4 (10.7 MB

Cena programu MIKRO-BHP 1.4 - 300 zł + 23% VAT

Informator o środkach ochrony indywidualnej - INFOCHRON CE (na płycie CD)


W informatorze INFOCHRON CE zawarto:
- wykaz ponad 1560 wzorów środków ochrony indywidualnej posiadających certyfikaty oceny typu WE (stan aktualny na dzień 30.06.2010 r.)
- ­karty zawierające opis wszystkich wzorów środków ochrony indywidualnej zgodnie z wymienionym wykazem, wraz z ich zdjęciami

Cena informatora INFOCHRON CE - 120  zł brutto (zawiera 23% VAT)

System Integracji Dowolnych Baz Danych SINDBAD


W internetowym systemie SINDBAD udostępnione są zbiory informacji związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy w zakresie dokumentów normalizacyjnych, środków ochrony indywidualnej, oraz czynników szkodliwych wraz z odpowiednimi wartościami NDN lub NDS. System SINDBAD jest udostępniony w serwisie CIOP-PIB.

e-Dobór - automatyczny dobór środków ochrony indywidualnej przez Internet


Program e-Dobór jest aplikacją internetową (wersją demonstracyjną modułu DOBÓR systemu STER), wspomagającą dobieranie odpowiednich środków ochrony indywidualnej do zagrożeń zidentyfikowanych na stanowisku pracy. Pozwala w praktyczny sposób zapoznać się z metodami dobierania właściwych środków ochrony indywidualnej do różnych zagrożeń zawodowych. System e-DOBÓR jest udostępniony w serwisie CIOP-PIB.

Na górę strony

Siedziba instytutu
Strona głównaIndeks słówStrona BIPCIOP